Życzenia na Boże Narodzenie

„Potężny stwórca wszystkich rzeczy
Doczesną przyjął postać sługi,
By w ludzkim ciele zbawić ludzi
I nie zatracić swoich stworzeń”

(z hymnu Jutrzni na Boże Narodzenie)

W dniu, w którym cały świat zachwyca się, że Stwórca stał się stworzeniem, Bóg stał się człowiekiem, możemy świętować Uroczystość CZŁOWIEKA. Urodził się jak my, miał ciało jak my, „we wszystkim do nas podobny”. Zamiast wielkiego rozdzielenia – Boże Narodzenie. Bóg uznał Ciebie – człowieka, za godnego, aby stać się Takim, jak Ty, a więc i ja muszę zbliżyć się do Boga, który jest miłością i dostrzec wielką godność w każdym spotkanym człowieku.

Drodzy Przyjaciele, Pracownicy, Dobrodzieje i Podopieczni, w tych szczególnych dniach Bożego Narodzenia, pragniemy życzyć Wam radowania się ze swojego człowieczeństwa, którego godność i wartość najpełniej dostrzegana jest w świetle Bożego Narodzenia. Niech Chrystus, który narodził się dla Ciebie przynosi Twojemu sercu Pokój i Miłość, niech jednoczy Waszą rodzinę i napełnia Was Wiarą.

Pochylając się nad żłóbkiem, w którym spoczywa Dziecię Jezus, zapewniając Was o swojej modlitwie życzymy zdrowia, nadziei, która zawieść nie może, radosnych świąt Bożego Narodzenia, wytrwałości w codziennym życiu. Niech Nowonarodzony obdarza Was wszystkich zdrowiem i swoim błogosławieństwem.

Zarząd Elbląskiego Oddziału
Stowarzyszenia KARAN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *